Masarikova 25, 21000 Novi Sad, Srbija/Serbia   |   e-mail: planinarivojvodine@gmail.com   |   ph/fax:++381216572063

NADZORNI ODBOR SAVEZA

datum predsednik član član
20.4.1958.-
23.6.1962.
Stevan Breberina Milan Dundjerov Ljubomir Stojanović
23.6.1962.-
28.6.1964.
Stevan Breberina Milan Dundjerov Ivan Francuski
28.6.1964.-
11.12.1966.
Stevan Breberin Živka Čelić Radivoj Radanovn
11.12.1966.-
14.6.1969.
Teodor Andrejević Desa Filipović Dragoljub Ostojić
14.6.1969.-
1.2.1976.
Teodor Andrejević Tinka Gajin Katica Vukomanović
1.2.1976.-
9.5.1982.
Bogomir Ognjanović Janka Ljudevit
Novica Ćirić
Milorad Topić
Uroš Čudomirović
9.5.1982.-
17.4.1988.
Bogomir Ognjanović Milka Krstić Živorad Popov
17.4.1988.-
20.3.1994.
Milivoj Kiždobranski Arpad Buš
Djordje Ćurćić
Milan Savuljić
Biljana Krstić
20.3.1994.-
6.12.1997.
Milivoj Kiždobranski Ljubica Gračanin Anđelija Seka Nastasić
6.12.1997.-
2.2.2002.
Emil Polovina Ljubica Gračanin Marko Erić
2.2.2002.-
18.3.2006.
Emil Polovina Jelica Banić Dušan Tomić
18.3.2006.-
13.3.2010.
Emil Polovina Marija Birvalski Ljubomir Popov
13.3.2010.-
15.3.2014.
Marija Birvalski Ljubomir Popov Dragan Ćirić
15.3.2014.-
Marija Birvalski Ljubomir Popov Rade Radičević