Masarikova 25, 21000 Novi Sad, Srbija/Serbia   |   e-mail: planinarivojvodine@gmail.com   |   ph/fax:++381216572063

RUKOVODSTVO SAVEZA
(kontinuitet sa PD "Fruška gora", N. Sad

datum predsednik potpredsednik sekretar
12.9.1924.-? Ignjat Pavlas Vladimir Belajčić
Milorad Popov
Nikola Vučković
Gaja Gračanin
?-24.4.1932. Ignjat Pavlas Jovan Grosinger
Vladimir Belajčić
Gaja Gračanin
24.4.1932.-
17.11.1938.
Milorad Popov Jovan Grosinger
Vladimir Belajčić
Gaja Gračaninn
17.11.1938 - 1941 Vladimir Belajčić Milorad Popov
Jovan Grosinger
Gaja Gračanin
9.1946.-
30.1.1949.
Josip Pakvor Radivoj Radanov Novica Ćirić
30.1.1949.-
17.12.1949.
Vasa Marković Radivoj Radanov Josip Ertl
17.12.1949.-
10.2.1951.
Stevan Babić Gustav Ivković
Obrad Jurić
Radivoj Radanov
Josip Ertl
10.2.1951.-
9.2.1952.
Dušan Sekić Duško Draginčić
Jefta Jeremić
Radivoj Radanov
Josip Ertl
9.2.1952.-
4.4.1953.
Stevan Babić Jefta Jeremić
Duško Draginčić
Josip Ertl
4.4.1953.-
10.4.1954.
Stevan Babić Jefta Jeremić Željko Vlatković
Josip Ertl
10.4.1954.-
26.3.1955.
Stevan Babić Ivan Francuski Željko Vlatković
26.3.1955.-
23.3.1956.
Stevan Babić Ivan Francuski Josip Ertl
23.3.1956.-
20.4.1958.
Stevan Babić Ivan Francuski Radivoj Radanov
20.4.1958.-
23.6.1962.
Stevan Babić Ivan Francuski
Josip Ertl
Radivoj Radanov
23.6.1962.-
28.6.1964.
Vladimir Popin Radivoj Radanov,
Lazar Rakić
Milorad Milić
28.6.1964.-
11.12.1966.
Vladimir Popin Ištvan Salai Milorad Milić
11.12.1966.-
14.6.1969.
Ištvan Salai Milan Kiždobranski
Cvetko Savin
Stevan Holovka
14.6.1969.-
22.4.1972.
Milan Kiždobranski Milan Šasić
Stevan Mesaroš
Stevan Holovka
22.4.1972.-
1.2.1976.
Milan Kiždobranski Milan Šasić
Stevan Mesaroš
Nikola Štrbenk
1.2.1976.-
9.3.1982.
Radivoj Kovačević Stevan Holovka Aleksandar Bjelobaba
9.3.1982.-
17.4.1988.
Božidar Grujić   Radivoj Kovačević
17.4.1988.-
20.4.1990.
Borislav Stevanović   Kosta Borišev
20.4.1990.-
20.3.1994.
Nikola Štrbenk   Kosta Borišev
20.3.1994.-
28.8.1999.
Aleksandar Damjanović Lambros Hudeludis Milivoj Erdeljan
28.8.1999.-
2.2.2002.
Aleksandar Damjanović Ljubomir Popov Milivoj Erdeljan
2.2.2002.-
3.4.2004.
Milan Breberina Milan Bunčić Milivoj Erdeljan
3.4.2004.-
18.3.2006.
Milan Breberina Dragan Ćirić Milivoj Erdeljan
18.3.2006.-
13.3.2010.
Miodrag Jovović Milan Breberina Milivoj Erdeljan
13.3.2010.-
24.11.2012.
Miodrag Jovović Iso Planić Milivoj Erdeljan
24.11.2012.-
4.2.2017.
Iso Planić Rade Radovanović Milivoj Erdeljan
4.2.2017.-
Nikola Bobić Rade Radovanović Milivoj Erdeljan

image image